Wirtualne biuro

Prestiżowa lokalizacja Twojej firmy

Jeśli jesteś początkującym przedsiębiorcą i zależy Ci na wiarygodności w oczach potencjalnych klientów to rozwiązanie jest właśnie dla Ciebie. Ekonomiczna i nowoczesna formuła zarządzania biurem, zaoszczędzi Twój czas i pieniądze. Adres w dobrej lokalizacji pozwoli Ci zbudować profesjonalny wizerunek Twojej firmy, tworząc solidny fundament do jej dalszego rozwoju.

Biuro wirtualne to rozwiązanie dla osób które rozpoczynają swój biznes. Oferujemy warszawski adres siedziby firmy bez ponoszenia kosztów na wynajem powierzchni biurowej.

Tylko 99 zł miesięcznie

Adres do rejestracji firmy

Udostępniamy Państwu adres w biurowcu w centrum Warszawy . Adres mogą Państwo wykorzystać na potrzeby założenia działalności gospodarczej lub rejestracji spółki.

Adres korespondencyjny

Adresem tym mogą się Państwo posługiwać na materiałach marketingowych swojej firmy oraz udostępniać jako adres korespondencyjny.

Adres podlega miejscowo pod:

Urząd Skarbowy Warszawa Wola ul. Powstańców Śląskich 2D, 01-381 Warszawa

Urząd Dzielnicy Wola Al. Solidarności 90, 01-003 Warszawa

ZUS I Oddział w Warszawie Inspektorat Warszawa Wola. ul. Wrocławska 20, 01-493 Warszawa

Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, ul. Czerniakowska 100, 00-454 Warszawa

Poprzez wirtualne biuro zyskasz adres do korespondencji i możliwość umówienia spotkań z klientami w dobrej lokalizacji. W ten sposób jesteś w stanie zaoszczędzić koszty wynajmu i przestrzeni, której na co dzień nie potrzebujesz.

199 zł

Adres do rejestracji firmy, adres korespondencyjny, dostęp do recepcji w godz. 9:00-17:00, odbiór korespondencji, rejestr korespondencji przychodzącej, powiadomienie o korespondencji.

99 zł

Adres do rejestracji firmy

*Cena netto zostanie powiększona o należny podatek VAT, w stawce 23%.

Sprawdź nas Przyjdź do nas na darmowy dzień próbny

Zadzwoń: 22 535 55 50 lub Napisz do nas

Biuro wirtualne na miarę Twoich potrzeb

Biuro wirtualne to rozwiązanie korzystne w szczególności dla osób wykonujących swoją pracę zdalnie – a więc marketingowców, grafików, copywriterów, projektantów, a także wirtualnych asystentów. Decydując się na założenie firmy, warto pamiętać o bardzo istotnej kwestii, jaką jest jej siedziba. Każda działalność musi posiadać własny adres, pod którym zostanie zarejestrowana. Najprostszym rozwiązaniem jest w tym przypadku rejestracja w miejscu zamieszkania, jednak bardzo często jest to niemożliwe. Na szczęście w dzisiejszych czasach istnieją możliwości, dzięki którym możesz zarejestrować firmę w atrakcyjnej lokalizacji. Biura wirtualne to rozwiązanie idealne – zwłaszcza na początku działalności.

Biura wirtualne – co zyskujesz?

Biura wirtualne oraz inne rozwiązania, które oferujemy naszym klientom: mikrobiura, biura na godziny – wpływają przede wszystkim na zredukowanie kosztów prowadzenia działalności. Jest to także wybór, który usprawni funkcjonowanie firmy w początkowym okresie jej istnienia i ułatwi jej dalszą działalność. Biuro wirtualne to oferta dla każdego, kto nie boi się nowatorskich rozwiązań. Wynajęcie lokalu pod działalność gospodarczą jest mało opłacalne i często poza zasięgiem nowego przedsiębiorcy. W dobie wszechobecnej cyfryzacji, kiedy często jedynym warunkiem podjęcia pracy jest dostęp do sieci internetowej – biuro wirtualne jest najlepszą decyzją. Naszym klientom oferujemy nie tylko atrakcyjną lokalizację, ale również możliwość skorzystania z dodatkowych usług jak np. przyjmowanie i informowanie o korespondencji. W przypadku chęci rozwoju biznesu w przyszłości można zdecydować się także na wynajem np. mikrobiura.

Biuro wirtualne – Warszawa

Podstawową usługą, jaką oferujemy naszym klientom, jest możliwość zarejestrowania firmy w atrakcyjnej lokalizacji – Warszawa Wola. Prestiżowy adres na wizytówce wpłynie na wizerunek i odbiór firmy przez potencjalnych klientów. Wraz z biurem otrzymujesz również adres do korespondencji – jest to niezwykle istotne dla odbiorców usług.

Biura wirtualne oferujemy nie tylko osobom wykonującym swój zawód zdalnie. Coraz częściej z naszych usług korzystają start-up’y, początkujące kancelarie prawne, kancelarie podatkowe, sklepy internetowe, agencje marketingowe czy firmy szkoleniowe.

Jeżeli uważasz, że biuro wirtualne jest idealną opcją dla Ciebie – skontaktuj się z naszymi pracownikami w celu ustalenia szczegółów współpracy. Chętnie podzielimy się swoim doświadczeniem, odpowiemy na Twoje pytania i doradzimy najlepszy plan dla Twojej działalności.

Miejsce firmy

Idealna lokalizacja dla Twojej firmy Warszawa ulica Młynarska 48
Taki może być adres i siedziba Twojej firmy
Bliskość
metra
4 linie
tramwajowe
Nieograniczona ilość miejsc parkingowych