Co-working space

Co-working space to więcej niż tylko biurko to idea wspólnej pracy

Jeśli dość masz samotnej pracy w domu, chcesz nawiązywać nowe kontakty, oczekujesz niskich kosztów wynajmu biura a przy tym chcesz zachować dostęp do profesjonalnej infrastruktury biurowej – co-working jest właśnie dla Ciebie!

Stałe stanowisko pracy w otwartej przestrzeni pozwoli ograniczyć koszty, pomoże w skutecznym prowadzeniu firmy, zainspiruje w kreacji nowych pomysłów. Miejsca pracy wyposażone są w wygodne głębokie biurka i ergonomiczne fotele biurowe. Każda osoba otrzyma klucz do zamykanej szafki, w której można bezpiecznie zostawić komputer i inne potrzebne rzeczy.

Pierwszy dzień jest bezpłatny Oferujemy abonamenty oraz możliwość wynajęcia biurka na godzinę / na dzień.

 

290 zł/msc 350 zł/msc 480 zł/msc 69 zł/dzień 29 zł/h
8 dni w miesiącu 12 dni w miesiącu

Hot-desk full-time

Dzień 60 minut
Dostęp do biura:
8:00 - 22:00
Dostęp do biura:
8:00 - 22:00
Dostęp do biura:

24/h

Dostęp do biura:
8:00 - 16:30
Dostęp do biura:
8:00 - 16:30
   *Cena netto zostanie powiększona o należny podatek VAT, w stawce 23%.

 

W naszej strefie open space dzielisz pokój ze współpracownikami, ale zapewniamy Cię, że przestrzeń biurowa pozostaje przestronna i tworzy spokojną atmosferę. Zastosowaliśmy panele redukujące hałas, które jednocześnie zapewniają prywatność oraz poufność danych.
Tylko 10 minut do ścisłego centrum

Nasi klienci otrzymują

 • Biurko z panelem dającym prywatność w miejscu pracy
 • Komfortowy, ergonomiczny fotel biurowy z regulacją
 • Indywidualne oświetlenie
 • Szybką A4/A3 kolorową drukarkę
 • Bezpłatne skanowanie dokumentów
 • Bezpłatną indywidualną zamykaną szafkę na przechowywanie dokumentów
 • Dostęp do sal konferencyjnych na preferencyjnych warunkach
 • Bezpłatną obsługę recepcyjną dla Ciebie i Twoich gości
 • Wolny wstęp do strefy relaksu
 • Atrakcyjna lokalizacja w centrum Warszawy
 • Spokojne i przyjazne środowisko pracy
 • Doskonałe połączenie komunikacyjne (METRO, autobusy, tramwaje)

Parking

Chillout
room

Szybki internet
100 mb/s

Kontrola dostępu i ochrona budynku 24h

Dostęp
24h

Aromatyczna kawa i herbata

Pełne wyposażenie biura

Klimatyzacja

Restauracja na terenie budynku

Adres w prestiżowej lokalizacji

Sprawdź nas Przyjdź do nas na darmowy dzień próbny

Zadzwoń: 22 535 55 50 lub Napisz do nas

Biuro coworkingowe – coworking space Warszawa

Rozpoczynasz dopiero swoją przygodę z własną firmą? Jesteś freelancerem i szukasz przestrzeni, gdzie będziesz mógł się skupić i skoncentrować na ważnych zadaniach? Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco na co najmniej jedno z tych pytań, to mamy dla Ciebie doskonałą ofertę. Coworking space to miejsce, w którym możesz pracować bez ograniczeń i bez problemów związanych z wynajmem standardowego biura.

Coworking – same zalety?

Na rynku funkcjonują branże, które nie potrzebują wielkich przestrzeni i własnych biur, aby osiągnąć sukces. Przykładem są różnego rodzaju agencje marketingowe zajmujące się social mediami. Do tego grona zaliczają się także osoby o wolnych zawodach – copywriterzy, graficy czy specjaliści ds. marketingu. Wynajmując biuro coworkingowe, otrzymujesz od nas duże, funkcjonalne biurko i wygodny, ergonomiczny fotel. Każdy z naszych klientów ma zapewniony dostęp do szybkiego pasma internetowego z opcją WIFI. Oferujemy także możliwość skanowania dokumentów oraz drukowania.

Przygotowaliśmy dopasowane do indywidualnych potrzeb plany abonamentowe, które zapewnią Ci wygodę korzystania z oferowanej przez nas przestrzeni – na Twoich zasadach. Biuro coworkingowe może być wynajmowane na kilka godzin i kilka dni. Przewidujemy także abonament miesięczny. Jeżeli nie jesteś pewny czy coworking jest dla Ciebie – możesz skorzystać z jednego dnia testowego, który jest bezpłatny.

Biuro coworkingowe – podstawą jest lokalizacja!

Bardzo często lokalizacja biura jest istotnym czynnikiem decydującym o sukcesie biznesu. Nasza przestrzeń mieści się praktycznie w samym centrum Warszawy – z dobrym dojazdem zarówno jeśli chodzi o dojazd samochodem, jak i komunikację miejską. Oznacza to większy prestiż Twojej działalności, niezależnie od jej charakteru.

Coworking space – zyskaj nowe znajomości!

Coworking staje się coraz popularniejszy wśród młodych, kreatywnych właścicieli rokujących biznesów. W naszej przestrzeni, biura wynajmują specjaliści z różnych branż. Dzięki coworking space masz okazję poznania inspirujących ludzi, którzy mogą wpłynąć na rozwój Twojej kariery. Jest to miejsce, które sprzyja współpracy i realizacji zamierzonych celów.

Świetna lokalizacja, profesjonalnie wyposażone biuro, restauracja na terenie kompleksu – to tylko kilka korzyści, które odnotujesz, rozpoczynając z nami współpracę. Postaw na nowoczesne podejście do biznesu – skontaktuj się z naszymi pracownikami w celu ustalenia szczegółów wynajmu coworking space.

Poznaj także pozostałą ofertę naszej firmy. Proponujemy biura wirtualne, biura na godziny i biura serwisowane. Dzięki temu bez trudu znajdziesz wariant dopasowany do swoich oczekiwań.

Miejsce firmy

Idealna lokalizacja dla Twojej firmy Warszawa ulica Młynarska 48
Taki może być adres i siedziba Twojej firmy
Bliskość
metra
4 linie
tramwajowe
Nieograniczona ilość miejsc parkingowych