Biura serwisowane

Biura na miarę Twoich potrzeb

Nasza powierzchnia skierowana jest do wszystkich którzy szukają komfortowego miejsca do pracy w Warszawie. 

Od ręki korzystaj z sal konferencyjnych i powierzchni co-workingowych, korzystaj jak długo chcesz i zrezygnuj kiedy chcesz - to Ty decydujesz!

Dołącz do nas i rozwijaj swój biznes

Parking

Chillout
room

Szybki internet
100 mb/s

Kontrola dostępu i ochrona budynku 24h

Dostęp
24h

Aromatyczna kawa i herbata

Pełne wyposażenie biura

Klimatyzacja

Restauracja na terenie budynku

Adres w prestiżowej lokalizacji

Tylko 3 km od ścisłego centrum

Zapraszamy Cię już dziś Wybierz ofertę która odpowiada Ci najbardziej

Biurka
Dedykowane

Miejsca pracy wyposażone w wygodne głębokie biurka i ergonomiczne fotele biurowe. Stałe stanowisko pracy w otwartej przestrzeni umożliwia jej organizowanie najlepiej, jak to tylko możliwe, do każdych zadań i potrzeb.
Każda osoba otrzyma klucz do zamykanej szafki, w której można bezpiecznie zostawić komputer i inne potrzebne rzeczy.

Pracuj tak jak chcesz i kiedy chcesz

  • Dostęp full-time       690 zł/miesiąc

Mikro
Biura

Dla kilku osób, w zależności od twoich potrzeb, wydzielone pokoje dyskretnymi szklanymi ściankami lub ściankami karton gips, zamykanymi na dodatkowy zamek.

Biura wyposażone są w komfortowe głębokie biurka i ergonomiczne fotele biurowe, oraz wg potrzeb regały na dokumenty.

Pracuj tak jak chcesz i kiedy chcesz


  • Pokoje 1-osobowe w cenie 2500 zł
  • Pokoje 2-osobowe w cenie 2900 zł
  • Pokoje 3-osobowe w cenie 3300 zł
  • Pokoje 4 osobowe w cenie 3800 zł
  • Pokoje 5-osobowe w cenie 4300 zł
  • Pokoje 6-osobowe w cenie 6500 zł
  • Pokoje 10-osobowe w cenie 14 050 zł
  • *Cena netto zostanie powiększona o należny podatek VAT, w stawce 23%.

Biura serwisowane – Warszawa

Biuro serwisowane to powierzchnia, która jest gotowa do rozpoczęcia pracy. Oznacza to, że znajduje się tam wszystko, co jest niezbędne do prowadzenia biznesu – przestronne gabinety, sale konferencyjne, aneks kuchenny i toalety. Głównym punktem, jeżeli chodzi o biura serwisowane, jest recepcja.

Biuro serwisowane jest typową powierzchnią korporacyjną. Oznacza to, że recepcja zajmuje się m.in. przyjmowaniem Twoich gości czy przesyłkami pocztowymi i kurierskimi. Osoba zatrudniona na stanowisku recepcjonisty zazwyczaj posługuje się językiem obcym, co jest bardzo ważne dla środowiska międzynarodowego. W ramach usługi podczas konferencji oraz spotkań z partnerami biznesowymi otrzymujesz również serwis kawowy. Biuro serwisowane to także brak zmartwień w postaci opłat związanych z kosztami eksploatacyjnymi, takimi jak Internet, ochrona, opłata za prąd, ogrzewanie czy profesjonalny serwis sprzątający.

Biura serwisowane – elastyczna oferta dopasowana do Twoich potrzeb

Największą zaletą, jeżeli chodzi o biura serwisowane, jest możliwość dopasowania zasad wynajmu do aktualnych potrzeb. Oznacza to, że w każdym momencie możesz zdecydować się na większą lub mniejszą liczbę gabinetów. Jest to wariant idealny szczególnie dla branż, w których ilość pracy i realizowanych zadań zmienia się w zależności od sezonu.

Nasza firma oferuje najlepsze biura serwisowane w Warszawie. Wyróżnia nas bardzo dobra lokalizacja w pobliżu centrum Warszawy z doskonałym dojazdem. Prestiżowe położenie to dla niektórych branż podstawa funkcjonowania biznesu – my jesteśmy w stanie Ci ją zapewnić. Proponujemy gabinety o zróżnicowanej wielkości – dopasowane do indywidualnych oczekiwań naszych klientów. Wynajmujemy pokoje 1, 2, 3, 4, 5 i 6-osobowe. Oferujemy bardzo atrakcyjne plany abonamentowe. Nasi klienci mogą zdecydować się na dostęp do biura w określonych godzinach lub też na wariant całodobowy.

Biura serwisowane są nowoczesną formą prowadzenia biznesu. Dzięki nim zyskujesz komfortową powierzchnię, na której działa firma, a jednocześnie masz kontakt z przedstawicielami innych ciekawych inicjatyw, z którymi możesz współpracować.

Dlaczego my?

Nasze doświadczenie, które przekłada się na perfekcyjną organizację przestrzeni biznesowych, jest czynnikiem, który może wpłynąć na sukces Twojej firmy. W ofercie biur serwisowanych znajdują się biura wirtualne, mikrobiura i biura coworkingowe – idealne dla przedstawicieli wolnych zawodów tzn. freelancerów.

Skontaktuj się z naszymi pracownikami – wspólnie ustalimy najlepszą opcję wynajmu biura dla Twojego biznesu!

Miejsce firmy

Idealna lokalizacja dla Twojej firmy Warszawa ulica Młynarska 48
Taki może być adres i siedziba Twojej firmy
Bliskość
metra
4 linie
tramwajowe
Nieograniczona ilość miejsc parkingowych